HAKKIMIZDA

Özpolat Makina 1966 yılında tarafından kurulmuştur ve halen 5.000 metrekare alan üzerinde kurulu üretim tesisi ve uzman personeli ile bilgisayar destekli tasarım, bilgisayar destekli üretim gibi modern teknolojileri ve modern CNC takım tezgâhlarını da kullanarak en yeni teknolojiyi müşterilerine sunmak üzere üretimine devam etmektedir.

1980 yılında sektörün lokomotifi konumuna yerleşen Özpolat Makina, tam otomatik yekpare döküm gövdeli valsı Türkiye’de üreten ilk firma olarak sektördeki liderliğini sürdürmüştür.

Özpolat Makina anahtar teslimi kurduğu fabrikalarla ve gerçekleştirdiği çalışmalarla yurt içinde ve dışında toplam 300’den fazla referans edinmiştir.

Bugün, Özpolat Makina'nın dünya çapında anahtar teslimi kurmuş olduğu fabrikalar ve imal ettiği üstün verim ve kalitedeki makinalar, Almanya ve Avusturya gibi AB ülkeleri ve Arjantin'de olmak üzere 20’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Değirmen endüstrisine yeni teknolojik ve yüksek kaliteli ürünler sunmayı ilke edinen Özpolat Makina, sürekli hizmet ve yaygın servis anlayışıyla çalışmalarına devam etmektedir.